Półkolonia Hyżne

Lato 2024

 

Półkolonia skierowana jest do dzieci z terenu Gminy Hyżne, dofinansowana z budżetu Gminy Hyżne. 

Zapraszamy na półkolonie  w okresie ferii zimowych organizowane przez “Sokole Gniazdo”. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom aktywnego wypoczynku podczas ferii, dobrej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń! Zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą tu coś dla siebie. Turnusy odbywają się w Szkole Podstawowej w Hyżnem i na ściance wspinaczkowej – Peron Baltoro w Rzeszowie i Ośrodku Boska Dolina w Dylągówce. Są to bezpieczne i atrakcyjne miejsce o dużej powierzchni, gdzie uczestnicy mają zapewnione warunki do zabawy, sportu, ruchu i różnorodnych zajęć pod okiem opiekunów. Turnus jest zróżnicowany, łączy elementy sportu, zajęć artystycznych/manualnych oraz edukacyjno-poznawczych. Urozmaicone są o wyjścia i spotkania z ciekawymi ludźmi. Stawiamy także na swobodę dla dzieci, uwzględniamy ich pomysły i kreatywność. Zajęcia odbywają się od 8.00 – 15.00. Dzieci przyjmujemy od 7.00, a odbierać je można do godziny 16.00. 

  Półkolonia odbywa się w terminie:

-5-9 luty 

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Hyżnem, Dylągówce Ośrodek Boska Dolina i Ściance Rzeszowskiego Klubu Wysokogórskiego Peron Baltoro w Rzeszowie. 

  

Miejsce codziennej zbiórki: Szkoła Podstawowa w Hyżnem godzina 7:00-8:00. Zajęcia kończą się o godzinie 16:00 w tym samym miejscu. 

 

Liczba miejsc ograniczona: 16 osób na dzień. 

 

 W programie zajęć:

– zajęcia sportowe na hali sportowej: gry ruchowe i integracyjne

– zajęcia artystyczne: rysowanie, malowanie

– zajęcia naukowe: warsztaty i pokaz naukowy

zajęcia wspinaczkowe na ściance wspinaczkowej, zajęcia ogólnorozwojowe 

wyjście do kina, muzeum  

 

   Cena:  

  • 475 zł (95 zł/dzień dla mieszkańców gminy Hyżne (reszta kwoty dofinansowana z budżetu gminy Hyżne) 

          W cenie: 

  • opieka wykwalifikowanej kadry
  • wyżywienie obiad
  • zajęcia programowe
  • transport
  • ubezpieczenie

 7-16 lat

Projekt wsparty z  budżetu Gminy Hyżne 

Zapisz się!

W przypadku zgłoszenia większej ilości osób niż podane 16 dzieci zastrzegamy sobie, możliwość udziału dziecka w krótszej formie turnusu na rzecz przyjęcia większej ilości dzieci.

Zgłoszenia

05-09.02.2024

Zapisy będą otwarte w dniu 1 lutego o godzinie 12:00 i będą zamknięte w dniu kolejnym 2 lutego o godzinie 12:00. Po zamknięciu zgłoszeń będziemy kontaktować się zgłoszonymi osobami. 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Sokole Gniazdo 2021